Nauka pływania Bielsko

Nauka pływania Bielsko

Szkoła pływania HumanSport to profesjonalna nauka pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Instruktorzy pływania, którzy z nami współpracują, szkolą na każdym poziomie zaawansowania (nawet osoby, które w ogóle nie umieją pływać i nigdy wcześniej nie miały styczności z tą dyscypliną sportu). W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne.

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży prowadzone są dwa razy w tygodniu - jedna lekcja trwa 45 minut (istnieje mozliwość odrobienia nieobecności). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej z zakresu szkoleń sportowych. Zajęcia w szkole pływania HumanSport charakteryzują się nie tylko profesjonalizmem, ale i kreatywnością oraz dużą dawką dobrej zabawy. Niezwykle ważna dla nas jest motywacja - dlatego po każdej lekcji wszyscy uczniowie otrzymują punktową ocenę wystawioną przez trenera pływania.

NASZE ZAJĘCIA

Nasze zajęcia prowadzimy na Krytej Pływalni Troclik w Bielsku-Białej w każdą środę i piątek z wyłączeniem dni wolnych, okresów świąt oraz ferii zimowych i wakacji letnich.

System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Niewielkie i precyzyjnie dobrane grupy oraz rozpoczęcie nauki pływania na odpowiednio dobranym poziomie wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Podział uczniów na poszczególne grupy odbywa się nie tylko ze względu na umiejętności, ale również ze względu na wiek oraz poziom sprawności i wydolności uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut, a w przypadku grup zaawansowanych 60 minut. 
Grupy początkujące prowadzi dwóch instruktorów.

 

Nasze zajęcia obejmują wstępne oswojenie z wodą (w tym zabawy oswajające), pływanie z przyrządami, skoki do wody, skoki startowe, naukę sportowych technik pływania oraz nawrotów w poszczególnych stylach. Do naszej szkoły mogą dołączyć dzieci już w wieku 4 lat. Szkolimy także młodzież i osoby dorosłe.
W naszej ofercie posiadamy także zajęcia dla grup sportowych o większej intensywności i dłuższym czasie pływania.

Każdy kursant zajęć grupowych w ciągu roku szkolnego ma możliwość odrabiania zajęć, w których nie udało mu się uczestniczyć. Można to czynić w dowolnym oddziale po wcześniejszym uzgodnieniu tego z instruktorem prowadzącym. Uczy to systematyki i konsekwencji w trenowaniu oraz pozwala nadrabiać straty do grupy po okresie nieobecności.

Uczestnicy oprócz podejmowanych trudów i wysiłku mają również możliwość nawiązać szereg nowych znajomości, przyjaźni oraz spędzić czas świetnie się bawiąc. Poprzez cykliczną pracę z instruktorem pływania dziecko uczy się systematyczności oraz osiągania konkretnych celów przez co kształtuje się jego charakter.

 

Nasz partner:

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

Rozpocznij z nami swoją przygodę z pływaniem! 

ZAJĘCIA GRUPOWE
• Opłata miesięczna za zajęcia grupowe jest zmienna, uzależniona od ilości zajęć w poszczególnych miesiącach. Harmonogramy zajęć w poszczególnych miesiącach zamieszczone są na dole strony.

• W przypadku, kiedy uczestnikami zajęć grupowej nauki pływania jest rodzeństwo, przysługuje rabat w wysokości 10% (tj. cena za miesiąc pomnożona przez ilość dzieci minus 10% od całej sumy)

• W przypadku uczęszczania na zajęcia raz w tygodniu zniżka wynosi 30% od podaniej niżej kwoty za dany miesiąc.

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

  Wrzesień  Październik   Listopad   Grudzień     Styczeń      Luty       Marzec     Kwiecień       Maj      Czerwiec  
140 zł 180 zł 180 zł 120 zł 120 zł 80 zł 180 zł 140 zł 160 zł 80 zł

 

Uczestnicy sami opłacają wejście na basen.


Cena zawiera:
• rezerwację torów,
• jeden firmowy czepek pływacki dla każdego nowego uczestnika (każdy kolejny płatny 30 zł),
• możliwość wystartowania w zawodach współorganizowanych przez naszą firmę,
• możliwość uczestniczenia w profesjonalnej pamiątkowej sesji zdjęciowej z naszych zajęć pływackich podczas czerwcowych lekcji (tylko dla uczestników zajęć z opłaconą czerwcową składką),
• możliwość odrabiania zajęć.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Zajęcia 1-2 razy w tygodniu – 70 zł
Zajęcia we 2 osoby (dzieci) – 100 zł
Zajęcia we 2 osoby (dorośli) – 120 zł
Cena zajęć nie zawiera wstępu na basen. Uczestnik sam opłaca bilet wstępu. Czas zajęć uzależniony od poziomu zaawansowania pływających (45-60 min). Zapisy pod numerem telefonu +48 508 076 264.

PŁATNOŚCI

Opłatę należy uiścić za każdy miesiąc nauki z góry, najpóźniej w dniu rozpoczęcia pierwszych zajęć w miesiącu prowadzącemu zajęcia lub przelewem bankowym na konto:
ING 83 1050 1083 1000 0090 7732 8525.

 

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  

 Plan zajęć w roku szkolnym 2018/2019:

 

Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie pear interactive