Nauka pływania Kraków

Nauka pływania Kraków

Szkoła pływania HumanSport to profesjonalna nauka pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Instruktorzy pływania, którzy z nami współpracują, szkolą na każdym poziomie zaawansowania (nawet osoby, które w ogóle nie umieją pływać i nigdy wcześniej nie miały styczności z tą dyscypliną sportu). W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne.

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży prowadzone są dwa razy w tygodniu - jedna lekcja trwa 45 minut (istnieje mozliwość odrobienia nieobecności). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej z zakresu szkoleń sportowych. Zajęcia w szkole pływania HumanSport charakteryzują się nie tylko profesjonalizmem, ale i kreatywnością oraz dużą dawką dobrej zabawy. Niezwykle ważna dla nas jest motywacja - dlatego po każdej lekcji wszyscy uczniowie otrzymują punktową ocenę wystawioną przez trenera pływania.

NASZE ZAJĘCIA

Nasze zajęcia prowadzimy na Krytej Pływalni Comarch w Krakowie w każdą środę i sobotę z wyłączeniem dni wolnych, okresów świąt oraz ferii zimowych i wakacji letnich.

System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Niewielkie i precyzyjnie dobrane grupy oraz rozpoczęcie nauki pływania na odpowiednio dobranym poziomie wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Podział uczniów na poszczególne grupy odbywa się nie tylko ze względu na umiejętności, ale również ze względu na wiek oraz poziom sprawności i wydolności uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut, a w przypadku grup zaawansowanych 60 minut. 
Grupy początkujące prowadzi dwóch instruktorów.

 

Nasze zajęcia obejmują wstępne oswojenie z wodą (w tym zabawy oswajające), pływanie z przyrządami, skoki do wody, skoki startowe, naukę sportowych technik pływania oraz nawrotów w poszczególnych stylach. Do naszej szkoły mogą dołączyć dzieci już w wieku 4 lat. Szkolimy także młodzież i osoby dorosłe.
W naszej ofercie posiadamy także zajęcia dla grup sportowych o większej intensywności i dłuższym czasie pływania.

Każdy kursant zajęć grupowych w ciągu roku szkolnego ma możliwość odrabiania zajęć, w których nie udało mu się uczestniczyć. Można to czynić w dowolnym oddziale po wcześniejszym uzgodnieniu tego z instruktorem prowadzącym. Uczy to systematyki i konsekwencji w trenowaniu oraz pozwala nadrabiać straty do grupy po okresie nieobecności.

Uczestnicy oprócz podejmowanych trudów i wysiłku mają również możliwość nawiązać szereg nowych znajomości, przyjaźni oraz spędzić czas świetnie się bawiąc. Poprzez cykliczną pracę z instruktorem pływania dziecko uczy się systematyczności oraz osiągania konkretnych celów przez co kształtuje się jego charakter.

 

Nasz partner:

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

Rozpocznij z nami swoją przygodę z pływaniem! 

ZAJĘCIA GRUPOWE
Opłata miesięczna za zajęcia grupowe jest stała i wynosi 220 zł miesięcznie. W celu uproszczenia płatności nie ma możliwości wpłacania różnych kwot w zależności od miesiąca. 

Cena zawiera:
• wejście na basen oraz rezerwację torów,
• jeden firmowy czepek pływacki dla każdego nowego uczestnika (każdy kolejny płatny 30 zł),
• możliwość bezpłatnego wystartowania w dwóch zawodach organizowanych przez naszą firmę (zawody w I i II semestrze - koszt uczestnictwa pokrywa nasza firma),
• możliwość uczestniczenia w profesjonalnej pamiątkowej sesji zdjęciowej z naszych zajęć pływackich podczas czerwcowych lekcji (tylko dla uczestników zajęć z opłaconą czerwcową składką).
• możliwość odrabiania zajęć.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Zajęcia 1-2 razy w tygodniu – 70 zł
Zajęcia we 2 osoby (dzieci) – 100 zł
Zajęcia we 2 osoby (dorośli) – 120 zł
Cena zajęć nie zawiera wstępu na basen. Uczestnik sam opłaca bilet wstępu. Czas zajęć uzależniony od poziomu zaawansowania pływających (45-60 min). Zapisy pod numerem telefonu +48 508 076 264.
 

PŁATNOŚCI
Opłatę należy uiścić za każdy miesiąc nauki z góry, najpóźniej w dniu rozpoczęcia pierwszych zajęć w miesiącu prowadzącemu zajęcia lub przelewem bankowym na konto: 
ING 83 1050 1083 1000 0090 7732 8525.

 

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 Plan zajęć w roku szkolnym 2018/2019:

 

Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie pear interactive