HumanSport

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę pływania z HumanSport w roku szkolnym 2018/2019! Szkoła Pływania HumanSport to zajęcia, które łączą naukę i wysiłek z dobrą zabawą. O wysoki poziom nauczania i przyjazną atmosferę dba doświadczona kadra instruktorów i trenerów HumanSport. Nasza Szkoła rusza ponownie w nowym roku szkolnym już od 3 września w czterech miastech: w Skoczowie, Cieszynie, Bielsku Białej i Krakowie.

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe wystaczy wypełnić formularz zgłoszeniowy po wybraniu odpowiedniego miasta na naszej stronie (kliknij tutaj). Tam również można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat organizacji zajęć. Zapraszamy również osoby, które chciałyby pobierać lekcje indywidualne, kontakt mailowy info@humansport.pl lub telefoniczny +48 506 924 762 lub +48 508 076 264.

Do zobaczenia na pływalni!

2018-12-10 15:52:57

Jastarnia - szczegóły wyjazdu

Przed nami pierwszy z tegorocznych obozów HumanSport - SummeCamp Lidzbark turnus 1.

Dowiedz się więcej

Pływacki rok szkolny 2018/2019 zakończony!

Drodzy Rodzice i nasi Pływacy!

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny w naszej Szkole Pływania HumanSport.

Czytaj więcej....

Dowiedz się więcej

Lidzbark - turnus 1 - szczegóły wyjazdu

Przed nami pierwszy z tegorocznych obozów HumanSport - SummeCamp Lidzbark turnus 1.

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy