HumanSport

Zawody 30.11.2019 w Skoczowie

Zawody 30.11.2019 w Skoczowie

Zapraszamy do startu w zawodach w Skoczowie w dniu 30 listopada 2019 (sobota).

Szczegóły: 

I GRUPA – roczniki 2013 do 2010 – zbiórka zawodników godz. 8:00, Rozpoczęcie zawodów grupy I: godz. 8:30
(zakończenie ok. 11:30, rozdanie medali i dyplomów),

II GRUPA – roczniki od 2009 do 2000 – zbiórka zawodników godz. 11:30, Rozpoczęcie zawodów grupy II: godz. 11:45
(zakończenie ok. 13:30, rozdanie medali i dyplomów).

Nasz klub może wystawić po 40 zawodników w każdym bloku.

I BLOK:

 rocznik 2013 i młodsi (25 m stylem dowolnym, grzbietowym: dozwolony start z deską)
 rocznik 2012 (25 m stylem dowolnym, 25 m klasycznym, 25 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2011 (25 m stylem klasycznym, 50 m dowolnym, 25 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2010 (50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym)
 sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2013-2010

II BLOK

 rocznik 2009 (100 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 stylem grzbietowym)
 rocznik 2008 (100 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 stylem grzbietowym)
 rocznik 2007 (100 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2006 (100 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2005 (100 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem grzbietowym)
 rocznik: 2004 - 2000 (100m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 50 m stylem grzbietowym) 
 sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2009-2007
 sztafeta 4X50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2006-2000

 

II EDYCJA LIGI PŁYWACKIEJ W ŻYWCU (MARZEC)

I BLOK

 rocznik 2013 i młodsi, (25 m stylem dowolnym, grzbietowym: dozwolony start z deską rocznik 2012 (25 m stylem dowolnym, 25 m klasycznym, 25 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2011 (25 m stylem klasycznym, 50 m dowolnym, 25 m stylem grzbietowym)
 rocznik 2010 (50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym, 25 m motylkowym)

II BLOK

 rocznik 2009 (50 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 25 m stylem motylkowym)
 rocznik 2008 (50 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem motylkowym)
 rocznik 2007 (50 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem motylkowym)
 rocznik 2006 (50 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem motylkowym)
 rocznik 2005 (50 m stylem dowolnym, 50 klasycznym, 50 m stylem motylkowym)
 rocznik: 2004- 2000 (100m stylem dowolnym, 50 klasycznym , 50 m stylem motylkowym)

III EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ W SZCZYRKU (MISTRZOSTWA SZCZYRKU) - kwiecień
I BLOK

 rocznik 2013 (25 m stylem dowolnym, grzbietowym: dozwolony start z deską)
 rocznik 2012 (25 m stylem dowolnym, 25 m klasycznym, 25 stylem grzbietowym)
 rocznik 2011 (25 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 25 m stylem motylkowym )  rocznik 2010 (50m styl dowolny, 50m styl klasyczny, 25 m styl motylkowym)
 sztafeta 4x50 stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2013-2010

II BLOK

 rocznik 2009 (50 m stylem dowolnym, 100m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)  rocznik 2008 (50 m stylem dowolnym, 100m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)  rocznik 2007 (50 m stylem dowolnym, 100m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)  rocznik i 2006 (50 m stylem dowolnym, 100m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)  rocznik i 2005 50 m stylem dowolnym, 100m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)

 rocznik: 2004 - 2000 (50 m stylem dowolny, 100 m klasycznym, 50 m stylem motylkowym)  sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2009-2007
 sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2006-2000

IV EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ W SKOCZOWIE (MISTRZOSTWA SKOCZOWA) - maj

I BLOK

 rocznik 2013 i młodsi (25 m stylem dowolnym, grzbietowym: dozwolony start z deską)  rocznik 2012 (25 m stylem dowolnym, 25 m klasycznym, 25 m stylem grzbietowym)  rocznik 2011 (25 m stylem klasycznym, 50 m dowolnym, 25 m stylem grzbietowym)  rocznik 2010 (50 m stylem klasycznym, 50 m dowolnym, 50 m stylem grzbietowym)
 sztafeta 4x50 stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2013-2010

 sztafeta rodzinna 2x25 m stylem dowolnym

II BLOK

rocznik 2009 (50 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 50 m stylem grzbietowy)

 rocznik 2008 (50 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 100 m stylem grzbietowym)

 rocznik 2007 (50 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 100 m stylem grzbietowym)

 rocznik 2006 (50 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 100 m stylem grzbietowym)

 rocznik 2005 (50 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym, 100 m stylem grzbietowym)

 rocznik 2004 - 2000 (50 m stylem dowolnym, 50m klasycznym, 100 m stylem grzbietowym)

 rocznik: dorośli – (50 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym)

 

 sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2009-2007

 sztafeta 4x50 m stylem dowolnym (2 chłopców, 2 dziewczyny) rocznik 2006-2000

 sztafeta rodzinna 2x25 m stylem dowolnym (rodzic+ dziecko) 

Każde dziecko ma prawo startu w dwóch konkurencjach!

 

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZĄ EDYCJĘ >>> WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapisy do 26.11 do godziny 20:00.

2019-11-17 17:46:40

Andrzejki Szczegóły

Dowiedz się więcej

Weekendowa szkoła narciarska 2019/2020

Już za chwile odpalimy naszą weekendową szkołę narciarską z HumanSport!

Dowiedz się więcej

Zimowe obozy dla wszytkich!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zimowych obozów, które specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy na nadchodzącą zimę!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy